Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.

Top Gun Türkçe Dublaj izle

Top Gun izle, Top Gun türkçe dublaj izle, Top Gun full izle, Top Gun hd izle, Pete Mitchell, başarılı bie donanma pilotudur.Pete Mitchell, ileri derece eğitim alması için Miramar Donanma Hava Üssüne gönderilir.Orada ise herkes Top Gun onur ödülünü almak için mücadele etmektedir. Mitchel, Miramar Donanma Hava Üssünün en eski ve başarılı pilotu olan Tom Kasansky ile kıyasıya bir mücadeleye girer. Mitchell, sivil danışman Charlotte Blackwood ile aşk yaşamaya başlar.

112
56.202
5
Benzer Filmler
My Teacher’s Wife izle
Boynuzlar Türkçe Dublaj izle
 • 2015 Filmleri
 • Yapım Yılı : 2015
 • IMDB : 6.3
 • 3 yıl önce eklendi..
Dokunulmazlar Türkçe Dublaj izle
 • Dram Filmleri
 • Yapım Yılı : 1987 - ABD
 • IMDB : 8.4
 • 4 yıl önce eklendi..
Bir Dilim Aşk Türkçe Dublaj izle
 • 2016 Filmleri
 • Yapım Yılı : 2016
 • IMDB : 5.0
 • 14 ay önce eklendi.
Yorum Yapmak Istermisiniz ?

"Top Gun Türkçe Dublaj izle" Filminin Yorumları
 1. hüseyin Kurt dedi ki:

  Hocam konulu film izlemek istiyorsan 3 film birden devamlı sinemalar var konuya gayet hakim oluyorsun… 🙂 Kafa bu kadar işte yazık.

 2. notimportant dedi ki:

  Yorumlara baktım da, sıkıldım, dayanamadım, amaçsız bir film olarak bahsedenler olmuş.Bu arkadaşlarımıza demek istediğim bir iki çift söz var.
  Top Gun filmi çekilirken elbetteki bundan bir gelir elde etmenin ve bir eser ortaya koymanın yanı sıra, 1980 li yıllarda Amerikan Hava Kuvvetleri ve Donanmasının yeterli sayıda pilot adayı bulamıyordu ve bu film ile pilotluk mesleğine olan ilginin sağlanması amaçlanmıştı ve başarılıda oldular.
  Günümüz de gençleri havacılığa sevdiren ne yazık ki yeterince film bulunmamaktadır.Belli başlı filmler olsa da,bir çoğu 2000 yılı öncesine aittir.Top Gun’da pilotluk mesleğine insanların ilgi çekmesini sağlamayı başararak, aslında görevini lâyıkıyla yerine getirdi.
  Yani konusuna o kadar takılmayın, havacılığa ve pilotluğa aşık olan insanlar için bu filmin bizlere kattığı duygu bir başkadır.
  Pearl Harbor, TopGun, çok kaliteli ve cezbedici eserler olmasının yanı sıra, Anadolu Kartalları gibi, top gun ile aynı amacı güden çeşitli filmler, farklı ülkeler tarafından çekilmiştir.Fakat konu ve içerik olarak top gun ile benzer olduğundan, bizde topgun’un yeri farklıdır. Saygılarımla

 3. ice dedi ki:

  bu filmin kalitesi halen günümüzdeki çoğu filmde yok , hiç bitmyen adrenalin beni terletti 🙂 gerçekten 10 üzerinden 9 puanlık bir film , bu filmden sıkılan gitsin aşkı memnu izlesin 😉

 4. yorumcu zeynep e dedi ki:

  aptallar anlayamaz

 5. zeynep dönmez dedi ki:

  ALLAHIM…BU FİLMİ 25 YIL ÖNCE SİNEMADA İZLEMEYE GİTMİŞTİM..FİLMİN YARISINA GELDİM HALA KONUNUN NE OLDUĞUNU ÇÖZEMEMİŞ FİLMİN YARISINDA CAN HAVLİYLE SİNEMADAN KAÇMIŞTIM…TEKRAR İZLEMEK İÇİN KENDİMİ ZORLUYORUM AMA …OFFF…YAPAMIYACAĞIM..TAHAMMÜLÜ İNANILMAZ ZOR VE FELAKET SIKICI…KONU NEDİR..NEYİN SAVAŞI, NEYİN TARTIŞMASI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL…..BU KADAR MANYAK VE SALAK BİR FİLM…!!!!!